1. Vyzkoušej nový server Dinomania právě nyní!
  Co na něm nalezneš? Archeologii, nová divoká zvířata a monstra, temné dimenze a záhadnou magii ...

Vyřešeno Koupě Tokenů a claim blocky

Diskuzi v 'Tekkit' začal Diias, 13 Leden 2019.

 1. Offline

  Diias Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  26 Listopad 2014
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  1
  Reputační body:
  501
  Zdravím,

  prosím vás včera jsem si na webu přeš Paypal koupil tokeny , abych si na tekkitu kde hraji mohl pořídit vice claim bloků. Včera jsem se na to na TSku ptal admina a bylo mě zděleno že když je na serveru market (což na tekkitu je) má to jít. Ale mě to nejde, v inventáři mam pouze tokeny za mé pravidelné hlasování. Můžete mě s tím někdo prosím pomoct, jak už jsem psal pravidelně hlasuji,mam zakoupený Rank Inženýr,chovám se slušně, neporušuji pravidla a včera jsem si zakoupil tokeny abych měl více claim blocků. A nechci po vás nic jiného než nějaké ty claim blocky na víc. Pomůže mě někdo ?

  Hráč Diias

 2. Offline

  Trochu Tekkit Admin

  • MC Titan Admin
  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  2,169
  Obdržená lajknutí:
  931
  Reputační body:
  1,161
  Tokeny na Tekkitu mají v tooltipu jasně napsáno, že je nelze pořídit jinak než z hlasování a questů. Tokeny, které jsou ke koupi na webu jsou čistě pro lobby vanilla servery a udivuje mě, že to stále někdo nedokáže pochopit a řekne hráči takovou koninu. Nejlíp ale uděláš, když se zeptáš přímo někoho, kdo má něco společného s daným serverem a nebo se předem zeptáš na fóru.

  Bez názvu.png

  Každopádně jsem ti jako menší kompenzaci za váznoucí komunikaci na naší straně přihodil nějaké ty claimblocky, jelikož nevím ani za kolik jsi si tokeny kupoval, tak snad bude tak nějak odpovídat počet.

  Omlouvám se za komplikace.
  Uživateli Diias se toto líbí.
 3. Offline

  Diias Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  26 Listopad 2014
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  1
  Reputační body:
  501
  V první řadě, ti děkuji moc, nejde o počet claim blocku které jsi mě přihodil ale vůbec o tento vstřícný krok, kterého si moc vážím. A když se dívám na ten tooltip co jsi mě v příspěvku postnul, tak se chci omluvit že jsem si tohoto nevšiml. Budu si do budoucna na tyto věci dávat větší pozor. Ještě jednou děkuji moc ochotu.


  Hráč Diias
  Uživateli Trochu se toto líbí.

Sdílej tuto stránku

Facebook: