1. Vyzkoušej nový server Dinomania právě nyní!
  Co na něm nalezneš? Archeologii, nová divoká zvířata a monstra, temné dimenze a záhadnou magii ...

PokeMaster

Diskuzi v 'Pokécloud' začal Mikaboshi, 12 Leden 2019.

Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.
 1. Offline

  Mikaboshi Pokécloud Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  30 Leden 2015
  Počet Zpráv:
  60
  Obdržená lajknutí:
  23
  Reputační body:
  519
  Dobrý den,
  chtěl bych požádat o navrácení příkazu fly pro rank PokeMaster na serveru PokeCloud. Tento příkaz byl nedílnou součástí Pokemine po několik let. Nikdy nikomu nevadil tudíž nevidím žádný důvod pro jeho odstranění. Spíš naopak hráči si navzájem pomáhali a když potřebovali tak bylo vždy nějaké VIP co jim pomohlo, třeba u stavění, chytání pokémonů, hledání bimů.

  Někteří z A-Teamu argumentují tím, že je to nefér vůči normálním hráčům ale sami ho používají. Argumentují tím, že máme létající pokémony ale lagy nespraví. Argumentují tím, že je PokeMaster moc silný ale jediné co tam jde skutečně využít je počet home, /Kit PokeMaster, který jde použít jednou za týden, nebo pokeheal na, který je cooldown 20 minut. Myslíte, že tohle má cenu 300 kč ? Ostatní servery ovšem fly mohu mít.

  Většina nebo spíš, každý PokeMaster chce fly zpět. Napsal jsem, každému PokeMastru co byl na serveru.
  Seznam hráčů, kteří chtějí návrat fly:
  viligbuilder
  Sebban_13
  MartinCz_193
  StardosCZe
  matyron
  DonutekCZE
  Kioshi
  Rejdy
  flicker123
  Remzix
  junaci983
  bezzuby

  A to jsou jen PokeMastři, což si myslím, že by se našlo mnohem více lidí co by chtěli fly zpět.
  Přeji hezký den.
  Uživatelům Riotix, Skipkan, Freddy54321 a 9 dalším se toto líbí.

 2. Offline

  demon1419 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  484
  Obdržená lajknutí:
  214
  Reputační body:
  766
  O tom bola už debata na začiatku servera, máš tam stručné vyjadrenie:
  http://mctitan.cz/index.php?threads/vip-výhody.33943/
  Ak chceš rozsiahlejšie odôvodnenie, vypadá to, že pre výhody brali inšpiráciu odťálto:
  http://mctitan.cz/index.php?threads/pokecloud-nový-začátek-a-starosti-jednoho-veterána.33857/ - čo samo o sebe vyvracia to, že /fly nikdy nikomu nevadil. Pozri, dokonca je to Mod.
  Že Premium hráči pomáhali normálnym... ako sa tam u vás hovorí, "a teď tu o Sněhurce...". Ale povedzme, že odhodím všetky svoje skúsenosti s hráčmi a uverím.
  "Opraviť lagy" sú silné slová, nech akokoľvek optimalizovaný, stále sa bavíme o módovanom servery.
  Či majú výhody cenu 300 kč , no, takú otázku si môžu položiť tí, čo si ho na Pokecloud kúpili alebo kúpia. Pre prevodníkov verím, že je to dosti sklamanie. (SN: Stále mohli vytiahnuť formulku: "Premium účty se nepřevádí, majitelé plně využili jejich výhod..." :D .)
  Uživatelům _BuildMaster_, Amety a Weqy444 se toto líbí.
 3. Offline

  DonutekCZE Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  12 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  31
  Obdržená lajknutí:
  0
  Reputační body:
  463
 4. Offline

  Mikaboshi Pokécloud Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  30 Leden 2015
  Počet Zpráv:
  60
  Obdržená lajknutí:
  23
  Reputační body:
  519
  Ano je to Mod ale sám ho používá neustále i když mu vadil. Celkem sobecké.
  Další věc to že ty nemáš dobré zkušenosti s hráči neznamená že si navzájem nepomáhali.
  PokeMastra si lidi koupili dávno předem než bylo fly odstraněno.
  A pokud vím, tak ty ani na PokeCloud nehraješ, tudiž nevidím důvod proč by jsi se zapojoval do této konverzace.
  Uživateli Remzix a DonutekCZE se toto líbí.
 5. Offline

  Kioshi Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  14 Duben 2014
  Počet Zpráv:
  140
  Obdržená lajknutí:
  42
  Reputační body:
  521
  Přijde mi smutné, že dva moderátoři, jeden nehrál X měsíců a jedna do nového začátku serveru, aka Pokecloudu na pixelmon serveru (Pokeminu) nehrála vůbec... (pokud jsem to dobře pochopil) rozhodli o budoucnosti dost velkého počtu VIP hráčů. Ale že by se někdo zeptal obyčejných hráčů to prý neproběhlo... a už vůbec se nikdo neptal samotných VIP hráčů, co už do VIP vrazili prachy... x) (Na toto jsem se optal, takže pro učité lidi co ví, že jsem přišel na server tento týden... vím to prootže jsem se ptal.)

  A dále jenom takový "fun fact." Nedávno (asi den, dva zptáky) se na server vrátil hráč Ninjoj nebo tak nějak zní jeho jméno... po tom, co zjistil, že VIP nemá fly a pokeheal má cd 20 minut odešel a od té doby jsem ho na serveru neviděl. x) A upřímně se mu nedivím. ":D
  Uživatelům Remzix, BadManGangster, StardosCZe a 2 dalším se toto líbí.
 6. Offline

  demon1419 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  484
  Obdržená lajknutí:
  214
  Reputační body:
  766
  Helou, verejné fórum volá, cíti sa nepochopene. Jediný dôvod, ktorý potrebujem je Mám čo vyjadriť, Chcem sa vyjadriť, Môžem sa vyjadriť. To čo si napísal ako prvý príspevok bolo celkom stručné, tak aspon rozvinieme argumenty troškou konfrontácie. K veciam ako Modi použivajuci fly som sa ani nevyjadril prave preto, že tam nehrám, nemam čo povedať.
  To, že VIP len tak nepomáhajú normálnym je všeobecný štandard na serveroch, preto som sa vyjadril takto. Ale dobre, občas sa výnimka môže objaviť.
  K VIP som už napísal všetko vyššie, tam nieje čo dodať.
  O budúcnosti VIP hráčov rozhodli tí vyššie. On vyjadril svoj názor a dal argumenty dostatočné na to, aby ich AT bralo do úvahy, to je všetko.
  Prípad s Ninjoj máš tu rozmaznanosť, mal fly, zvykol si na jednoduchosť, nechce sa namáhať :D

  Všeobecne sa AT snaží aby sa hru dalo užiť, no ak je hra príliš jednoduchá, len začiatok je zábavný. Pri VIP aby sa hra nestala P2W. K tomu sa treba vyjadriť, nie "Modi to robia, pokrytci", "Za toto som si nezaplatil"...
  Uživatelům _BuildMaster_, Amety a Freddy54321 se toto líbí.
 7. Offline

  Kioshi Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  14 Duben 2014
  Počet Zpráv:
  140
  Obdržená lajknutí:
  42
  Reputační body:
  521

  Ano... kdyby o tom rozhodl samotný AT neměl bych takový problém... pořád bych podporoval takovéhle fórum příspěvky atd. Ale prostě bylo by to rozhodnutí AT.l.. ale v AT nebyli žádné velké změny, krom toho že odešel Vaniron. A AT nikdy s flyem neměl problém, stejně jako sem nikdy neviděl ne-VIP hráče si na fly stěžovat... celé tohle začalo až po tom, co se již zmiňovaní moderátoři rozhodli, že fly je najednou strašně OP a že by ho nikdo neměl mít...
  Uživatelům Remzix, Sebban_13, StardosCZe a 2 dalším se toto líbí.
 8. Offline

  StardosCZe Pokécloud Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  16 Prosinec 2014
  Počet Zpráv:
  433
  Obdržená lajknutí:
  218
  Reputační body:
  684
  Já ten fly klidně obětuji, pokud bez této funkce budou i moderátoři. Zrovna zmínění se prezentují tím, že i přes funkci moderátorů jsou stále normálními hráči jako my ostatní. Pokud se už tak strašně moc snaží nechat odebrat tento příkaz i Rejdymu, který vede gym stejně jako oni, pomáhá na serveru více než oni a je tam i častěji, logika mi říká, aby i oni o příkaz přišli. Stejně tak přišli i o práva na GMko. Pokud my, VIP, máme být na stejné úrovni jako hráči bez něj, tak i tihle tzv. normální hráči a veteráni měli být na stejné úrovni. A ještě k situaci s Rejdym - proč mi osobně přijde, že chtějí být "něco více" než ostatní a nebo na stejné úrovni jako ti vyšší?
  Uživatelům _BuildMaster_, nikola21, Remzix a 7 dalším se toto líbí.
 9. Online

  Petr_17 Pokécloud Hlavní Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  23 Únor 2014
  Počet Zpráv:
  695
  Obdržená lajknutí:
  348
  Reputační body:
  829
  Nu, koukám, že se tu rozjíždí celkem zajímavá diskuze, takže také přihodím svůj názor.

  Předem upozorňuju, to co teďka napíšu je pouze takové shrnutí toho, co si o daném problému MYSLÍM JÁ. Nejedná se o nějaké celkové stanovisko AT/co se bude dít/nějaká další blbost, která by mohla někoho napadnout... Byli jste varování, pokračujte zvesela ve čtení.

  Mé stanovisko k zákazu fly bylo, je a bude negativní.
  Jsem veterán co hraje na Pokeminu/Pokecloudu (vyberte si jaké jméno je vám milejší) už od dob jeho založení, tedy když ještě ani ze začátku pod MCTitan nespadal. A upřímně si řekněme, je fakt, že /fly tu vždycky bylo a nikomu to nějak extra nevadilo. Je to taková hezká pomůcka, která samozřejmě přidává výhodu těm, kteří to mají, ale tak od toho to je VIP výhoda ne? :D Jak se tady argumentovalo tím, že máme pokemony s fly... tak je to sice moc hezký, ale řekněme si upřímně, že lítání na poke je občas dost velká osina v zadku a celkem často bych radši šel pěšky než na tom křápu letěl... :D Btw, za to, že při létání se to občas buguje, můžou vývojáři modu a ne my, takže se nezlobte na AT ju?

  Dále je myslím celkem zbytečné řešit, jestli lidi s VIP pomáhali nebo nepomáhali lidem co ho neměli. To záleží na mentalitě člověka a hromadě dalších okolností. Byli tu lidi, kteří pomáhali furt, někteří občas a i jedinci co o tom nechtěli ani slyšet. Ale to se objevuje v každé hře a i s jinými věcmi než VIP výhodami... A upřímně si taky myslím, že si nikdy nikdo nějak extra na tuhletu výhodu nestěžoval, pokud ano, tak to byli nějací nepodstatní jedinci, ale rozhodně ne davy lidí.

  A jak se tu psalo, že by modi neměli mít fly, když ho nemaj VIP... dobře tak já si teda příště, až budu dohlížet na parkur budu uprostřed lítat na Ginormous Giratině jo? :D

  Nu... možná si teďka říkáte, hele Petře, ty seš Hmod, tak wtf proč se tohle děje a podobné věci... Na to vám dám jednoduchou odpověď => O valné většině takovýhle závažných změn se mezi náma v AT rozhodovalo demokratickým hlasováním... takže se většinově odhlasovalo zrušení/omezení některých výhod. Do detailů a myšlenek jiných členů AT tu zabíhat nehodlám, protože je to jejich věc a nechci, aby došlo k nějaké chybné interpretaci něčího názoru skrz tento příspěvek. Pokud vás zajímá názor někoho jiného, tak si hold musíte počkat, až sem sami taky něco napíšou a nebo si je odchytit jinde :D

  Petr_17
  Uživatelům Riotix, Cenbes, Rejdy a 8 dalším se toto líbí.
 10. Offline

  demon1419 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  31 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  484
  Obdržená lajknutí:
  214
  Reputační body:
  766
  Tak to máte no, odobratie /fly moc nevyrieši, keď ho Modi nebudú môcť využiť pre potreby servera. Tam bude iný problémik. Myslím, že ste podobný mali, keď Modi využívali príkaz na givnutie pokémona nesprávnym spôsobom (čo som zachytil z fórumu).
  Uživateli Freddy54321 se toto líbí.
 11. Offline

  strejdacreeper Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  9 Únor 2017
  Počet Zpráv:
  554
  Obdržená lajknutí:
  164
  Reputační body:
  381
  Též mám rank pokemaster a podporuji vrácení fly
  Uživateli DonutekCZE se toto líbí.
 12. Offline

  _BuildMaster_ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Květen 2015
  Počet Zpráv:
  1,108
  Obdržená lajknutí:
  489
  Reputační body:
  896
  Máme tu 2 tipy ľudí...

  1. Nechcú FLY pretože im to príde OP a zbytočné keď tu sú lietajúci Pokémoni.
  2. Chcú FLY pretože je to podľa nich dôležitá časť VIP Ranku a uľahčuje prácu.

  Všetci dobre vieme že obidve strany sa uspokijiť na 100% nedajú. Ja patrím niekde do stredu tých skupín. Síce nie som na Pokécloude veľmi aktívny ale som toho názoru že FLY zbavuje VIP hráčov dôvodu loviť/chytať Lietajúcich Pokémonov a tým odoberá ten challenge z hry. Na druhu stranu som toho názoru že ak niekto používa FLY a nepoužíva lietajúceho Poké tak je to jeho rozhodnutie a úplne to chápem kedže FLY uľahčuje takmer všetko.

  Rozmýšľal som nad tým a zhodol som sa že by sa FLY mohlo vrátiť VIP hráčom, ak ho niekto nebude chcieť tak nech ho vypne/nepoužíva. No a máme kompromis. 1. skupina nepoužíva FLY (aj keď môžu) a 2. skupina ho používa.
  Uživateli droll a Ferari012 se toto líbí.
 13. Offline

  Firgulin Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  10 Říjen 2014
  Počet Zpráv:
  551
  Obdržená lajknutí:
  446
  Reputační body:
  866
  Zdarec.Jenže ten který má do toho co nejvíc mluvit,ti napíše.Nikdo tě nenutil si vip kupovat.Podpora serveru je dobrovolná.A jeho oblíbené,když se ti to nelíbí jdi hrát jinam.A také běž si hrát za Vanironem.:)
 14. Offline

  xXPeter Správce Lobíček a Pokécloudu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  6 Listopad 2015
  Počet Zpráv:
  3,137
  Obdržená lajknutí:
  1,119
  Reputační body:
  874
  Ak tým narážaš na mňa tak ti hovorím len preto lebo ty to propaguješ v hre, nič sa ti nepáči čo spravíme, nič sa ti nepáči čo je na servery, VIP si si kupoval sám a nie ja a pokiaľ požaduješ vrátenie VIP tak sa ti zopakujem, je to dobrovoľný na podporu serveru, áno dá sa vrátiť služba do 14 dní to tak nazvem od kúpy ale cena ktorá sa ti môže vrátiť je len 45% ceny Prečo ? lebo poskytovateľ služby sms ktorú máme tak si berie províziu 55% z danej služby, áno znie to ako chujovina ale môžeš si to overiť že to tak je. Takže moje slová znejú že pokiaľ sa ti u nás nepáči choj hrať inam na GT alebo MG toď vše odmene.  celá záležitosť s flyom sa rieši, uvidíte výsledok až to bude.
  Uživatelům _BuildMaster_, StardosCZe a Amety se toto líbí.
 15. Offline

  DonMitchel Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  17 Únor 2016
  Počet Zpráv:
  16
  Obdržená lajknutí:
  47
  Reputační body:
  424
  Páni, tolik diskuze, které jsem si doteď nevšiml. :eek: Ale protože to už shrnul Peter, tak jen okrajově.
  Četl jsi po sobě tu větu? :D Někteří z admin teamu říkají, že je to nefér, ale sami to používají. :D Stejně tak ti teď klidně jako člen admin teamu řeknu, že je nefér, aby někteří hráči mohli například rušit claimy ostatním hráčům, což dle tvé logiky znamená, že to xXPeter nesmí dělat, respektive abych dodržel tvou větnou stavbu, tak "sám to používat"? :DDD

  Fly se zakazoval před spuštěním serveru kvůli balanci. Balance se řeší mezi hráči, ne mezi hráči a AT. Nad tím je potřeba se zamyslet než napíšeš něco takového. :D

  Tohle je věčná pohádka o ublíženém káčátku. VIP je podpora a příspěvek na provoz serveru. Ne "mystery box" v nějaké mobilní hře, kde vidíš jenom 10 mega ultra gold chestek a když ti z nich nic nepadne, řešíš jestli to za ty peníze stálo.
  Kupuje se proto, aby se server podpořil, ne aby někdo získal výhodu nad dalšími hráči. Další věc je, že "dárky" za zakoupení každého typu VIP jsou JASNĚ napsány tady na webu.


  Další věc je, že server běží už... A teď mě asi někdo opravte, ale ... tři měsíce? Nový systém VIP byl sepsán před jeho spuštěním, takže každý, kdo VIP zakoupil v té době musel vědět, co dostane. Drtivá většina lidí má ale VIP zakoupeno déle a převáděli si jej ze starších serverů. Jinak řečeno ho mají rok, dva, tři ... Konkrétně autor topicu, Ferari, se registroval v roce 2015. Nevím, jak dlouho VIP má a ani mě to zase tolik nezajímá, ale je pravděpodobné, že to klidně ty dva roky budou. Takže před dvěma lety dobrovolně přispěl 300,- na provoz serveru, z čehož server dostal menší polovinu... takže kolem 140,-? A teď, po těch dvou letech si tady "stěžuje" (nevyčítám ti to, diskutujeme), jak je to hrozně nefér, že to, co mohl používat bezplatně dva roky přišlo o jednu funkci.

  Hodně lidí by si mohlo uvědomit, že už jenom to, že se VIP převedlo z minulého serveru je jenom Peterova dobrá vůle a většina jiných projektů by to pro Vás neudělala. :D  Jen pro pořádek. :D V době, kdy jsem to psal, jsem byl jen hráč a bylo to před spuštěním serveru.  Prakticky každý řádek je to, co jsem popsal už výše. :D Je sobecké, že člen AT používá něco, co potřebuje ke své práci? Vážně myslím, že si význam některých slov pleteš. :D
  Co se toho pomáhání si mezi hráči týče, tak ano. Pár lidí si samozřejmě pomáhalo. To ale těch pár lidí dělá doteď, nehledě na to, jestli ten fly mají nebo ne.
  A k tomu důvodu - tohle fórum je veřejné a vyjádřit se zde může každý. Já například nevidím důvod, proč by se nezapojoval do této konverzace, pokud o to má sám zájem a to nehledě na to, jaký názor má on sám.  Bohužel jsi to nepochopil. :DDD Dva moderátoři o něčem rozhodli? Já i Muffy jsme byli hráči. Já napsal svůj příspěvek s vysvětleními, proč si myslím, že ... Následkem čehož se sešel admin tým MC titanu (kam jsem já a Muffy nepatřili tou dobou) a po obsáhlé diskuzi se rozhodli VIP zakázat. Já ani Muffy jsme v tom nehráli větší roli, než napsání příspěvků na fóru, kde se mohl KAŽDÝ z vás zapojit do diskuze. ŽÁDNÝ z vás to neudělal a admin tým rozhodl.


  Pořád dokola a dokola... Lidi. Co si takhle něco zjistit, než začnete šířit takovéto hlouposti? :D Já i Muffy jsme modi tak... měsíc? Příspěvek je starý tři měsíce? Hm? Hm? Co takhle "dva zmiňovaní hráči"? :)


  Po vstoupení do AT jsme se jako hráči snažili hrát... první týden? Bohužel to vzhledem ke komunitě nešlo. Když budu mluvit jen za sebe. V době, kdy jsem měl v chatu modré jméno a neměl ani příkaz někoho mutnout (tak druhý den s modrým jménem?), byl ve hře turnaj. Chtěl jsem se ho zúčastnit s pokémony, které jsem dva měsíce předtím breedil. Bohužel si jistý hráč stěžoval, že MOD není hráč a že je to nefér. :) Tudíž jsem snahu o to s modrým jménem hrát vzdal a od té doby vykonávám jen povinnosti plynoucí z členství v AT.

  Co se druhé části příspěvku týče, alias o Rejdym, tak o tom opravdu nic nevím. Že má od začátku spuštění serveru fly mi přišlo podivné, ale nikde jsem neřešil, aby o něj přišel. Opět jedna z věcí, na kterou si musí někdo stěžovat a přitom o tom nic neví. :D


  S Petrovým příspěvkem nemám (zatím jako snad s prvním :D) žádný problém. Je to konstruktivní vyjádření názoru. Jen bych rád upozornil na jednu věc, než to nějaký hráč špatně pochopí, tedy tu, že já ani Muffy jsme v týmu nebyly a tak jsme o zrušení flye logicky hlasovat nemohli. :) Hlasování tedy proběhlo bez nás a jak psal Petr. To, co je na serveru, je výsledkem hlasování XY lidí.  Snad jsem nic závažného nevynechal a všechny nesrovnalosti, polopravdy, omyly a mýty vyvrátil. :) Pokud budou nějaké další otázky, rád odpovím!
  Uživatelům xXPeter, _BuildMaster_, Shogunko a 2 dalším se toto líbí.
 16. Offline

  _BuildMaster_ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Květen 2015
  Počet Zpráv:
  1,108
  Obdržená lajknutí:
  489
  Reputační body:
  896

  [IMG]
  Uživateli DonMitchel se toto líbí.
 17. Offline

  Firgulin Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  10 Říjen 2014
  Počet Zpráv:
  551
  Obdržená lajknutí:
  446
  Reputační body:
  866
  Nikdy jsem nechtěl vrátit peníze,tak nevím proč to píšeš?Jednou jsem psal ohledně kitu elitra,který jsem neměl a přitom byl v seznamu uveden.Ty jsi jen arogantně odpovídal na půl huby,protože ty jsi někdo.A neříkej,že se mě nelíbí všechno,co na serveru uděláte.Psal jsem jen o malém spawnu legend a kitu elitra.Ty nedokážeš normálně odpovědět,tak ve své nabubřelosti mě dáš mute a nazveš mě prasetem.To si piš rodinným příslušníkům a né mě,já stebou husy nepásl a následně mě změníš můj nick na nějakou sračku,co ti asi přišla hodně humorná.A za Vanironem jsi nikoho jiného neposílal,jen mě,páč jsi věděl,že jsem byl v jeho AT.
  Uživateli BramboraSK a Kioshi se toto líbí.
 18. Offline

  xXPeter Správce Lobíček a Pokécloudu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  6 Listopad 2015
  Počet Zpráv:
  3,137
  Obdržená lajknutí:
  1,119
  Reputační body:
  874
  Shrnu to do pár bodú a už sa k tomu nebudem vracať...
  1. Za vanironom som ťa neposielal priamo ale proste som povedal aby si hral inde keď sa ti u nás nepáči ale áno podstate som myslel vanirona a tvoja minulosť v AT v tom nehrá žiadnu rolu.
  2. Nick ti bol zmenený preto lebo rád rejpeš a preto bol zmenený na rejpal firgulín
  3. Elytra bola zrušená a bolo to uvedené v tomto changelogu aj tak si písal a nebol si sám že je v zozname a nemáš ju... to že sa ešte nenašla náhrada tak to sorry nemám vrtuľu v pozadí... http://www.mctitan.cz/index.php?threads/update-20-11.33931/
  4. Ja dokážem normálne odpovedať a na to aby si ma nasral tak to ti chýba ešte veľa pretože ja už som na takéto veci vycvičený a nedám sa tak ľahko nasrať. To že ti príde že niekomu hnusne odpovedám je asi len tvoj dojem alebo sa to len zdá ale bohužiaľ nieje to tak.
  5. Myslím si osobne že som ťa prasatem nenazval lebo si nepamätám že som niekomu povedal že je prasa alebo iné prívlastky. A čo ty vieš možno sme pásli husi ale ty si sedel na druhej strane a ja niekde pod stromom a flákal sa...
  Uživateli StardosCZe a BramboraSK se toto líbí.
Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.

Sdílej tuto stránku

Facebook: