1. Na náš server Pokécloud se již dá v pořádku připojit!
  Jen se ubezpečte, že máte aktualizovaný modpack v Technic launcheru. Děkujeme za pochopení ...

Kvalitní server aneb kam se vytratila ta kvalita?

Diskuzi v 'Ostatní / Pokec o všem možném' začal Speedy11CZ, 3 Březen 2018.

Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.
 1. Offline

  Speedy11CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  842
  Obdržená lajknutí:
  119
  Reputační body:
  566
  Zdravím všechny. Taky vám přijde, že MCTitan kvalitu? Jak jste si asi všimli, MCTitan se za tu dobu nespočetkrát zmenil. Ale kam zmizela kvalita? Pamatuji si, kdy každý byl pro AT jako hráč ale kdo je vnímavý, tak si mohl všimnout aktuální situace AT. Jeli vám 15 a více? Ochota bude větší než pokud vám je 10. Takže kvalita adminteamu z dřívější doby velice klesla. Dále odebrání vip - to už je katastrofa sama o sobě. To jako vážně? Jde videt, že z projektu pro zábavu se stal server pro peníze. Nestacil by ban? Prebytecn eservery je taky kravina. Agar - 0 lidi . BuildBattle - 0 lidí. Proč se jich MCTitan nezbaví a nepřidá místo toho paměť modpackum? Proč se spíše nezáleží na počet lidí a zábavu? Byl bych rad, aby se vyjádřil AT s snažil se to napravit a aby hráči sem psali, jak to zde napravit a co by se jim líbilo. Děkuji, gormit.
  Uživatelům Shablackguy, Mat3s_SK, Elemiona a 3 dalším se toto líbí.

 2. Offline

  _Mephisto_ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Květen 2014
  Počet Zpráv:
  41
  Obdržená lajknutí:
  45
  Reputační body:
  531
  Ahoj, mně by se třeba líbilo, kdyby, když už chceš řešit tak vážné téma, sis to aspoň po sobě přečetl a upravil to tak, aby ten text dával nějaký smysl a měl hlavu a patu.
  Uživateli Bohajeho2 se toto líbí.
 3. Offline

  Speedy11CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  842
  Obdržená lajknutí:
  119
  Reputační body:
  566
  Psáno na mobilu no xd
 4. Offline

  xXPeter Správce Lobíček a Pokécloudu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  6 Listopad 2015
  Počet Zpráv:
  3,293
  Obdržená lajknutí:
  1,253
  Reputační body:
  874

  To že ty na tom servery vidíš 0 neznamená že tie servery sú vyťažené, na servery je stále dostatok volnej rámky v prípade nových serverov, my niesme u crewka ako si mnohý myslia, my niesme nijak limitovaný, my si môžeme voliť obsiahlosti... Čo sa týka odobrania VIP, ban by veru nestačil, ban už nieje to čo kedysi že proste hráč dostal ban a odsedel si trest a po návrate vedel že už to nemá robiť, dnes prídeš dostaneš ban zmeníš si cez VPN IP a hráš ďalej, bohužial teraz je asi najviac keď hráč príde o to čo má pre neho zmysel a tým je ten rank, server pre peniaze sa z toho teda nestal, niesme profitujúci server ktorý mesačne vyrába 1000 korun... To isté sa dá povedať že kvalita hráčov sa zmenila a preto sa aj tieto podmienky menia, ja si myslím že admin team je v dobrom zložení, máš tu teda síce pár výnimiek že niekto má menej rokov ale vidíme že má rozum tak takáto vec že máš 13 alebo 14 sa dá prehliadnúť... škoda vôbec niečo takéto riešiť...
  Uživatelům Meruem, wertousek, _FireMafia_ a 3 dalším se toto líbí.
 5. Offline

  Bohajeho2 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  11 Červenec 2014
  Počet Zpráv:
  530
  Obdržená lajknutí:
  209
  Reputační body:
  741
  On i ten kritik to myslí asi v dobrém,., chce říct, že mu na serveru záleží,., když už teda sdílí jeho pohled na věc, z pohledu komunity,., z praxe, co myslí, že vysledoval. Když to očešu vlastně říká, dříve bylo lépe- zlaté staré časy...
 6. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,079
  Obdržená lajknutí:
  5,139
  Reputační body:
  1,671
  Takovéto příspěvky tu jsou minimálně jeden-dva do měsíce a již mě nebaví pořád dokola předkládat stejné argumenty. Stačí si pohledat v historii příspěvků a najdeš desídky odpovědí jen ode mě, které ti dají vyjádření na skoro vše, co jsi popisoval.

  Pokud máš nějakou konkrétní otázku, tak ji prostě řekni. Na zhluk náhodných dotazů, které na sebe ani nenavazují a nedávají smysl, nebudu zbytečně odpovídat, protože výpovědní hodnota je nulová. První řešíš věk hráčů, v další větě kvalitu admin teamu, v další větě trestání, v další větě mini hru - takhle opravdu nejde argumentovat normálně, to bychom tu byli do konce měsíce. Každý dokáže vytahovat témata z klobouku jako králíky a předhazovat je, ať se ta protistrana s prominutím posere, ale jaký to bude mít smysl? Viz na začátku, co jsem psal.

  Pokud tě zajímá opravdu nějaké téma-problém primárně, tak se na to konkrétně zeptej, ale nebudu věnovat svůj čas opětovně na zhluk náhodných otázek. Sám si musíš uvědomit, co má pro tebe prioritu. Aby jsi ale neřekl, že jsem se na to vyprdl a uhýbám odpovědi, odpovím stejnou délkou tak, jakou jsi se ptal otázkou.

  Pokud vím, tak se bavíme se všemi bez rozdílu věku a řešímě s každým jeho problémy. Vše záleží samozřejmě na onom hráči, jak moc chce ten problém vyřešit a bude s námi spolupracovat. Opětovně důkaz je zde všude na fóru, každý si může udělat svoji představu.

  Ano, většina z nás se dnes neumíme již ani podepsat.

  Odebrání ranku je vždy to poslední, na co se sáhne po desítkách banů různorodé délky kdy vždy již pochopíme, že prostě onen hráč se nechce napravit normální cestou. Za historii existence MC Titanu byl odebrán rank cca 10 hráčům - což momentálně je něco jako 1.15 hráče za rok.

  Přebytečné zbytečné příspěvky jsou také kravina, ale přesto tu jsou. :) Operační paměti máme na rozdávání, proto žádný z našich serverů ji nemá nedostatek. Naopak, každý server je v rámci operační paměti naddimenzovaný, aby si mohl cachovat co může a potřebuje.

  Holt nostalgie. Člověk má tendenci si vždy minulost přibarvovat.
  Uživateli Bohajeho2 se toto líbí.
 7. Offline

  rdim Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Prosinec 2014
  Počet Zpráv:
  1,250
  Obdržená lajknutí:
  601
  Reputační body:
  893
  Mnoho lidí mnoho názorů. Mne třeba na serveru chybí Anni. Třeba se jednou dočkám :D
  Uživateli Mat3s_SK se toto líbí.
 8. Offline

  SaddVeck Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  2 Únor 2018
  Počet Zpráv:
  116
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  121
  Jenže tu jde o to, že BB nikdo nehraje, nebo když hraje tak ho to vyhodí a musí se přihlašovat. Né díky. Dále ? Agario nikdo to hrát nebude, když všichni hrají ty slitherio a ja nevím co ještě agario trend je už dávno mrtvej a nepřijde mi to jako zábava hrát 3 roky mrtvý trend
  Uživateli Mat3s_SK a Bohajeho2 se toto líbí.
 9. Offline

  SaddVeck Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  2 Únor 2018
  Počet Zpráv:
  116
  Obdržená lajknutí:
  18
  Reputační body:
  121
  Mě chybý v BedWarsech odměny za vyhrávání nebo něco také, ale na druhé straně není zas mcT zaprodaný jako pár serveru, zde si koupíš navždy Hero a máš to.
 10. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,079
  Obdržená lajknutí:
  5,139
  Reputační body:
  1,671
  Šmankote, jdeme to rychle vypnout. Problém vyřešen, komunita spokojena!

  Trendy jsou jinde! Minecraft už není in? Vypínáme servery. Minecraft už není trend.

  Dnes mi příjde, že je trend s čímkoliv nesouhlasit a proti všemu mít názor. Trend je trend.
  Pokud si myslíte, že jsme tak blbí, že potřebujeme hráče na to, aby nám řekli, že na nějakém serveru je 0 hráčů a jeho popularita je tedy na bodě mrazu, tak ne, nejsme zase takový paka. Samozřejmě to není jen o tom server vypnout, ale logicky najít nějakou alternativu a zpracovat ji. Dnes je opravdu každý až moc přechytralý.
  Uživatelům MusicVampire, gomit123, xSkill_Cycanx a 3 dalším se toto líbí.
 11. Offline

  Raton21 Lobby Hlavní Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  4 Leden 2017
  Počet Zpráv:
  588
  Obdržená lajknutí:
  466
  Reputační body:
  696
  No nic... nevím, co dělat se svým životem a tak také přidám komentář

  Jak AT zjistí, kolik je hráči let? Většinou pouze odhaduje podle chování... A o to tu jde. O chování a přístup hráčů. Věř mi, že AT radši pomůže milému 10letému, než arogantnímu 20letému.

  Okay... Co teda dělat s hráči, co se po několika vážných banech nepoučí? Perma?

  I na těchto serverech občas někdo hraje. A ti hráči by si pak stěžovali.Nakonec by tu zbyl SB, SMP, crea a Kit
  Je to jako by si v restauraci měl na výběr místo z 5 jídel 10 a namítal, že chceš výběr jen z pěti.

  děkuji za pozornost :)
  Uživateli MusicVampire a Bohajeho2 se toto líbí.
 12. Offline

  Bohajeho2 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  11 Červenec 2014
  Počet Zpráv:
  530
  Obdržená lajknutí:
  209
  Reputační body:
  741
  Já si ani nedovedu představit co obnáší provozování MC serveru, tím chci říct, že je mi jasné, že to vyžaduje hodně znalostí v IT oblasti a to na jiné než hráčské úrovni.
  Titan tak jak jsem správně za ty roky pochopil, byl a je pro Nightíka ne zdrojem příjmu, ale hlavně koníček a funkce AT a MOD jsou zde dobrovolnická výpomoc (taky koníček), tak jako u všeho co člověk vykonává delší periodu, zde hrozí "vyhoření", člověk do toho šel s nějakým očekáváním a většinou čekal, nějaký progres. Na dobrovolnické úrovni je kvalita AT na hodně vysokém levlu. V momentě, kdy by se toto začalo jet na "peníze (například externí partner) tak je potřeba když ne investice, tak investora a v onen moment, by to už nebyl ani tak koníček jako spíš osobní zájem a tlak dostát vlastním očekáváním. Dobré LIDI je dnes sehnat problém a ještě větší je si je udržet.
  Ano mladší hráči jdou raději jinam, kde to tzv. žije, vidím to na synovi,., chodí hrát Annihilation (konkrétně u tohoto modu se divím, že to ještě někdo hraje, 30ti minutové budování silné útočné síly a nakonec vyhraje team kde se sešlo nejvíce hackrů - a na tom vlastně kekonci skapal parádní multiplayer i u hry Modern Warfare 3-vlastní zkušenost).
  Takže i Anni je bublina, která zplaskne.
  To nejcennější co mi všichni máme je nám vyměřený čas, být na správném místě a udělat správné rozhodnutí-efektivita. Takže jsou situace kdy se musí myslet časově, kam upnout pozornost, na co se zaměřit tak aby to nebyla ztráta času. Tím narážím na některé lidi, kteří by zde nejraději měli Anni a vlastně jakokdyž kopii jiných serverů-nekontrolovaná masa všeho.
  Zde je to ještě pod kontrolou a i Anni když tu bylo, tak jsem nikde jinde neviděl takové čistky na hackary.
  Za mě největší potenciál a hratelnost vnímám v survival modu, kde když je zájem, člověk tam jde s dobrým úmyslem a chutí do něčeho tak se to dá vnímat jako takové role play,., otevřený svět a můžeš cokoli, někdo je jako opice, bydlí v kopě hnoje a zabíjí lidi,., někdo dá práci takříkajíc celé mapě,.,.
  Mě se Titan libí, přeju mu jen a jen úspěch a co nejméně ztraceného času.
  Uživatelům MusicVampire, samkara44, Meruem a 2 dalším se toto líbí.
 13. Offline

  Raton21 Lobby Hlavní Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  4 Leden 2017
  Počet Zpráv:
  588
  Obdržená lajknutí:
  466
  Reputační body:
  696
  to je motivační proslov :D
  Uživateli gomit123 se toto líbí.
 14. Offline

  Speedy11CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  842
  Obdržená lajknutí:
  119
  Reputační body:
  566
  Nemyslel jsem to špatně ale prostě podle mne by bylo lepší udělat třeba minihru, kterou nikdo jinde nenajde, nebo začít nalákat na tento server lidí pomocí soutěží o vip za hlasování a přidat anni, protože to byla jedna z věcí, proč sem všichni chodily . Stýská se mi po dobách, kdy zde hralo 300 lidí +. Chápu te přechod verzí 1.8 > 1.9 toto zavinil, ale nejmenovaný cz server mívá i 400lidí. Napadl mě protocolsupport, který povolí verze 1.8 a nic se nepokazí. Bohužel jsem na ten nápad dostal zamítnutí.
  Uživateli Mat3s_SK se toto líbí.
 15. Offline

  xSkill_Cycanx ◀ Hlavní Developer ▶

  • MC Titan Admin
  Zaregistrován:
  27 Srpen 2014
  Počet Zpráv:
  1,015
  Obdržená lajknutí:
  865
  Reputační body:
  1,219
  Podporovanie starších verzií by bolo absolútne k ničomu a vrátili by sme sa jedine dozadu. Nehovoriac o tom, že by sme museli využiť staré 1.8 jadro kvôli ostatným pluginom. Bol by to extrémny bordel a niektoré servery by sme mohli aj rovno zrušiť. Cesta na nižšiu verziu je nemysliteľná. Ak si hráči nedokážu aktualizovať na vyššiu verziu, tak majú proste smolu; k tomu sa nedá čo povedať.
  Uživateli Meruem a gomit123 se toto líbí.
 16. Offline

  Raton21 Lobby Hlavní Moderátor

  • MC Titan Moderátor
  Zaregistrován:
  4 Leden 2017
  Počet Zpráv:
  588
  Obdržená lajknutí:
  466
  Reputační body:
  696
  MC upadá obecně. nejen díky 1.9 PvP. už se prostě "ohrál". MCT nebyl, není a asi nikdy nebude největší CZSK server... a to je možná dobře. díky tomu má lepší komunitu. Taky si pamatuju na doby, kdy jsem se na lobíčka nemohl připojit kuli přeplnosti. Ty dobu jsou však bohužel pryč a musíme pracovat s tím, co máme. Bohužel v dnešní době jsou hráči až moc nároční a žádný CZSK server nemůže konkurovat velkým zahraničním serverům s desítkami miniher a stovkami online hráčů.
  Uživatelům SebasManSK47, gomit123 a samkara44 se toto líbí.
 17. Offline

  rdim Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  3 Prosinec 2014
  Počet Zpráv:
  1,250
  Obdržená lajknutí:
  601
  Reputační body:
  893
  Origalita byla a bude na MCT ať to byla prvni verze sow nebo anni2 či super mapy na minihrách co si tady někteří ani nepamatují.

  Psano z mobilu
  Uživateli gomit123 a Raton21 se toto líbí.
 18. Offline

  Speedy11CZ Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  25 Únor 2015
  Počet Zpráv:
  842
  Obdržená lajknutí:
  119
  Reputační body:
  566
  Ano, ale BuildBattle, kitpvp, agar, thelab. Je mezi tím něco originálního ? :D
 19. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,079
  Obdržená lajknutí:
  5,139
  Reputační body:
  1,671
  Velice originální příspěvek.

  Vůbec nikdo na toto již nepoukazoval. Jak se ale říká, rýpal si vždy najde něco, do čeho rýpnout, bez ohledu na ostatní fakta.
  Uživateli _FireMafia_ a rdim se toto líbí.
 20. Offline

  Bertik23 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Duben 2015
  Počet Zpráv:
  659
  Obdržená lajknutí:
  158
  Reputační body:
  611
  Musíš to vzít tak. Tohle je jedninej server který má ceklem dobrou komunitu. Třeba na survivalu, tam hraje tak kolem 100 hráčů. A žádný z nich nedělá moc problém. Někdy se někdo najde no. Ale takový *PÍP*, kde hrajou stovky hráčů. Tam je věčně nějaký hacker. Tady jich moc neni. Spíš tady jsou lidi, který se nedokážou chovat slušně a budou ničit Realmy. Sice legální cestou ale ne legitimní. Ale to je vedlejší, takových lidí moc neni. Jinak ta otázka kam zmizela kvalita. Tak kvalita nezmizela, zmizeli pouze lidi, Minecraft už má svoje nejlepší léta za sebou.

Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.

Sdílej tuto stránku

Facebook: