1. Vyzkoušej nový server Greggit právě nyní!
  Co na něm nalezneš? GregTech v celé své kráse, výpravy do vesmíru a další! Započni s námi průmyslovou revoluci...

Nefunkční Launcher

Diskuzi v 'Pokécloud' začal Xenbie, 4 Březen 2020.

 1. Offline

  Xenbie Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  4 Březen 2020
  Počet Zpráv:
  1
  Obdržená lajknutí:
  0
  Reputační body:
  53
  Ahoj,
  chci se vám ozvat s problémem s warez launcherem. Vlastním sice i originální minecraft, ale na warez jsem to již měl rozehrané. Včera jsem tu po 2 měsících začal znovu hrát. Stáhnul jsem si launcher a vše jelo v pohodě. Ale dnes, když jsem přišel ze školy, tak to hází error ve smyslu, že mám starou verzi, ať si jí přeinstaluji. Používal jsem warez launcher asi z nejznámější stránky, ale žádná možnost na updatnutí tu nebyla. Zkusil jsem Re-installovat celý Minecraft (launcher), ale ani to nepomohlo. Řekl jsem si, že je možná chyba na vývojářovo straně, a tak jsem se rozhodl stáhnout váš launcher. Javu mám v pořádku, a všechno ostatní také (java - 64bit) Ale i po stáhnutí vašeho launcheru to vyhazuje error, ať si prosím stáhnu novou verzi (Která je nedohledatelná)
  Předem děkuji - Xenbie

 2. Offline

  Ancarie Správce Lobby a Dinomanie

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  28 Červenec 2013
  Počet Zpráv:
  7,890
  Obdržená lajknutí:
  2,396
  Reputační body:
  1,414
  Můžeš použít i originální Technic launcher, pokud vlastníš origo. To co máš odehrané na serveru - alespoň u nás, nijak neztratíš, jelikož je to vázáno na účet, nikoliv na verzi klienta.

  Vyzkoušej tedy i to origo, pokud by chyba přetrvávala, dodej prosím podrobnější info toho, co za chybu ti to hází, jednotlivé kroky co děláš, logy i screenshoty taktéž mohou pomoci.
 3. Offline

  Bertik23 Registrovaný hráč

  Zaregistrován:
  27 Duben 2015
  Počet Zpráv:
  675
  Obdržená lajknutí:
  158
  Reputační body:
  611
  A pokud máš na origo jiný nick než warez tak sem můžeš dát screen z přihlášení do mojangu, kde je vidět čas (aka neořezaný screen) můžeš zamazat osobní údaje. A požádat o převedení ranku. Itemy si musíš přendat sám.

Sdílej tuto stránku

Facebook: