1. Vyzkoušej nový server Greggit právě nyní!
  Co na něm nalezneš? Technické stroje, létání do vesmíru a další! Započni s námi průmyslovou revoluci...

MC Titan Nový autorizační systém

Diskuzi v 'MC Titan Novinky' začal Nightik, 14 Srpen 2019.

 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,109
  Obdržená lajknutí:
  5,222
  Reputační body:
  1,671
  Dnes, v ranních hodinách, jsme pro naše servery nasadili nový autorizační systém, který přináší mnoho vychytávek a optimalizací. Všímaví jedinci určitě již změnu zaznamenali...
  • Díky novému systému se registrace a logování do hry stává intuitivnější a pro hráče o mnoho lehčí a rychlejší. Odpadá zdlouhavé běhání do portálu, nebo vybírání toho pravého serveru v nepřehledném menu - nyní po úspěšném nalogování se automaticky teleportujete na server, na který jste chtěli jít - a je jedno, jestli se jedná o vanillu, či módovaný server!
  • Dále nasazením tohoto systému se zlepšilo a posunulo na vyšší úroveň zabezpečení a ochrana proti různým druhům útoků a exploitů. Vaše účty a servery nebyly nikdy více v bezpečí...
  • Optimalizace logovacího procesu pro pomalejší počítače, kdy se již hráč nemusí stresovat, že po přihlášení na server se mu vše laguje a kolikrát se nestačí díky tomu přihlásit (zadat heslo, nebo zaregistrovat).
  • Ovládání a příkazy jsou pořád stejné, zde se nic nezměnilo, aby jsme zbytečně nevyvolávali chaos. Navíc ale můžete autorizační systém ovládat na jakémkoliv serveru.
  Pokud se s námi chcete podělit o své pocity a návrhy na zlepšení, tak jsme jedno velké ucho. Dále pomocí těchto změn se blížíme více ke spuštění dlouho očekávaného updatu na našich serverech 1.14.4, který přinese potřebný refresh a oživení všech lobíčkovských serverů. Buďte proto prosím naladěni. :)
  Uživatelům zyzy, ossinion, rdim a 7 dalším se toto líbí.

Sdílej tuto stránku

Facebook: