Důležité Převedení ranku

Diskuzi v 'Herní problémy' začal Nightik, 30 Říjen 2016.

Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.
 1. Offline

  Nightik Správce projektu

  • MC Titan Správce
  Zaregistrován:
  17 Červen 2013
  Počet Zpráv:
  6,433
  Obdržená lajknutí:
  5,980
  Reputační body:
  1,971
  Rank lze převést pouze v případě přechodu z neoriginálního účtu na nový, originální účet. Převod nelze uskutečnit v případě, kdy si již zakoupené origo pouze přejmenujete.

  Při splnění podmínek k převodu lze rank převést pouze jednou pro daný rank - jakmile se jednou převede, již jej nebudete moci převést znovu na jiné, nově koupené origo (nově zakoupené, nikoliv přejmenované).

  Pro zpracování převedení ranku je potřeba dodat následující údaje:
  • Screenshot z minecraft.net a jeho přehledu, kde jsi jako hráč přihlášený s originálním účtem a viditelným herním jménem (účet, na který žádáš převod ranku);
  • dodání čísla transakce, pokud rank byl objednán přes SMS (číslo transakce dorazí v odpovědní SMS po objednání);
  • pokud se rank objednával přes MC Titan Store, tak dodat číslo transakce, které bylo vygenerováno po platbě (pokud byl zadán správně email, tak číslo přišlo na něj, případně lze zjistit z PayPal platby)
  Bez dodaného čísla transakce od objednávky k danému ranku se nebudeme žádostí o převod ani zabývat. Důvod je jednoduchý - poslední dobou se nám množí mnoho odcizených účtů, které si hráči chtějí přivlastnit a rovnou přejmenovat. Samozřejmě takovéto chování a praktiky nebudeme tolerovat a převod ranků tu není pro zloděje, ale pro právoplatné majitele, kteří se rozhodli přejít z warez účtu na originální účet. Kdo je právoplatným majitelem účtu, tak určitě nebude mít problém dodat důkaz, že si onen rank zakupoval. Pro zloděje toto samozřejmě bude nemožné.

  Převod ranku funguje pouze v rámci stejného serveru, rozhodně nejde převádět premium účet z jednoho serveru na jiný.

  V případě neznalosti čísla transakce (pokud rank byl objednán přes SMS), je možnost zaslání ověřovací SMS, díky které se ověří telefonní číslo, ze kterého byl rank objednán (CZ: PM TITAN ID NICK, 9033303; SK: PM TITAN ID NICK, 6675). Avšak vždy po domluvě s konkrétním členem AT, který s tebou situaci bude řešit.
  Uživatelům PMarekjebest, SaddVeck, SebasManSK47 a 7 dalším se toto líbí.
Téma:
Není otevřeno pro další odpovědi.