Server Dinocraft

4 Květen 2017
Server Dinocraft
 • [IMG]


  Na Lobíčkách lze nalézt mnoho možností, jak se zabavit. Mezi základní stavební kameny patří stavební servery Survival, Skyblock, Creative a Skygrid, kde si každý hráč může vybudovat své panství v různých herních módech a pomocí propracované ekonomiky, úkolů a dalších vymožeností postupovat nerušeně ve hře.

  K dispozici jsou zde i všemožné minihry, jako například Bedwars, Skywars, KitPvP a další, kde hráči mohou změřit své síly a dovednosti v boji na život a na smrt, ale i pobavit se v nenásilných hrách typu BuildBattle a další. Rozhodně doporučujeme, pokud potřebujete vypnout a jen si zadovádět!

  Pro větší koumáky a kutily nabízíme i možnost si založit svůj vlastní hráčský server, na kterém poté majitel a jeho "poskoci" plná práva a mohou si s ním dělat co chtějí. Ostatní hráči na Lobíčkách mohou tyto hráčské servery navštívit a hrát na nich, nebo jej majitel může uzamknout a otevřít jej pouze pro vybrané kamarády - to je již na každém, jak se rozhodne! Více informací o Titan Realms naleznete v této sekci.  Ukázkové obrázky z Lobíček:

  question-mark.png question-mark.png question-mark.png question-mark.png question-mark.png question-mark.png question-mark.png question-mark.png


  Jestliže si chceš zahrát na tomto serveru, tak si stačí stáhnout tohoto speciálního Minecraft klienta, připojit se na přednastavený server a po nalogování se zaregistrovat příkazem "/register heslo heslo", případně se nalogovat pomocí "/login heslo", jelstli již jste registrovaní. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, tak se lze obrátit na naše fórum do sekce Herní problémy.
 • Načítá se...